VALERY DUBAY

page2 pic1

Valery Dubay pôsobí v oblasti módneho dizajnu už od roku 2002. Svoje nadanie a kreativitu prehĺbila absolvovaním módneho dizajnu na University of Arts London a štúdiom módneho dizajnu a technológie na LCFS prestížnej Middlesex University London so špecializáciou na spoločenské šaty, svadobne šaty, spodné prádlo a plavky.

Svoje schopnosti a cit pre módu uplatnila spoluprácou so známymi módnymi značkami L.K.Bennet a Jane Shilton.

Svoju jedinečnú tvorbu doteraz úspešne prezentovala na mólach svetových metropol módy (Londýn, Hongkong, Dubaj), ako aj na módnych prehliadkach vo viacerých slovenských a českých mestách.

Od roku 2010 rozšírila svoju pôsobnosť aj na slovenský trh s cieľom dať naším krásnym ženám krásu ktorá im prináleží.

Módna značka VALERY DUBAY sa vyznačuje nielen kolekciami Haute Couture charakteristickými exkluzivitou, bezchybnosťou a jedinečnosťou vyhotovenia v duchu originality ale hlavne prvotriednou kvalitou používaných látok a najkvalitnejších materiálov s vysokým podielom ručnej práce a zreteľným akcentom na detail.

Luxusnosť kolekcií je znásobená doplnkami z pravých kožušín najvyššej kvality, s európskym certifikátom pre ekologický chov a spracovanie. V tomto smere vsadila návrhárka na zjednotenie tradície, precíznosti a nového náhľadu na kožušinu a v roku 2014 vytvorila tandem so svetoznámou slovenskou značkou KARA SLOVAKIA.

Pretože módna značka VALERY DUBAY túži robiť ženy krajšími, pred rokom rozšírila svoju tvorbu o ručne vyrábané módne doplnky a tak pod značkou VALERY DUBAY JEWELLERY nájdete dnes už množstvo originálnych ručne robených náhrdelníkov, náušníc, čeleniek, náramkov a opaskov.

Víziou Valery Dubay je dlhodobo pôsobiť v segmente luxusnej dámskej módy, zachovať jedinečnosť, nadčasovosť a originalitu všetkých modelov, tvoriť v súlade s aktuálnymi svetovými módnymi trendmi a stať sa uznávanou módnou značkou pre významné osobnosti kultúrneho a spoločenského života, ale aj všetky náročné zákazníčky, ktoré sa prostredníctvom vlastníctva modelov tejto značky snažia zdôrazniť svoje postavenie a zmysel pre štýlovosť.

Každý model značky Valery Dubay je chápaný ako vyzdvihnutie vyzdvihnutie ženskej krásy, elegancie a šarmu, o čom svedčí spokojnosť mnohých jej nositeliek a tiež osobností kultúrneho a spoločenského života u nás alebo v zahraničí.

Spolupráca